Voor meer info kijk op:  Zaal FBK-hal – Volleybal competitie – Volleybal.nl

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
5 okt.19:30VCH HS 4 - Zaanstad HS 7
5 okt.19:30VCH DS 3 - Zaanstad DS 5
5 okt.19:30VCH DS 5 - MOVE DS 5
5 okt.19:30VCH HS 1 - Zaanstad HS 5
8 okt.13:00VCH DS 1 - VollinGo DS 3
8 okt.13:00VCH JB 1 - Habithuis RVV JB 1
8 okt.13:00VCH MC 1 - Spaarnestad MC 3
12 okt.19:30VCH HS 4 - The Setfighters HS 3
12 okt.19:30VCH HS 3 - Scarabee HS 2
12 okt.19:30VCH HS 2 - Smashing '72 HS 1
12 okt.19:30VCH DS 4 - Habithuis RVV DS 3
15 okt.15:00VCH MA 1 - VCO MA 1
15 okt.15:00VCH MC 1 - SAS'70 MC 1
15 okt.15:00VCH JB 2 - Clam Dycke JB 1
26 okt.19:30VCH HS 1 - Scarabee HS 1
26 okt.19:30VCH HS 4 - Croonenburg HS 4
26 okt.19:30VCH HS 3 - Waterlanders HS 3
26 okt.19:30VCH DS 4 - VHZ DS 2
29 okt.13:00VCH MA 1 - Gemini-Kangeroes MA 2
29 okt.13:00VCH JB 1 - Castellum JB 1
29 okt.13:00VCH MB 1 - MOVE MB 3
29 okt.13:00VCH DS 2 - AMVJ-Martinus DS 1
29 okt.15:00VCH JC 2 - VOLEVO JC 2
29 okt.15:00VCH DS 1 - VOLEVO DS 2
29 okt.15:00VCH MB 2 - VV Amsterdam MB 2
29 okt.15:00VCH JB 2 - Ardea JB 2
2 nov.19:30VCH HS 4 - VVM'63 HS 1
2 nov.19:30VCH HS 2 - Spaarnestad HS 8
2 nov.19:30VCH DS 4 - Setumup DS 1
9 nov.19:30VCH HS 3 - VHZ HS 3
9 nov.19:30VCH HS 1 - Clam Dycke HS 1
9 nov.19:30VCH DS 5 - Spaarnestad DS 11
9 nov.19:30VCH DS 3 - VV Amsterdam DS 4
12 nov.15:00VCH JC 2 - VOLEVO JC 2
12 nov.15:00VCH DS 1 - Kalinko DS 2
12 nov.15:00VCH JB 1 - Spaarnestad JB 3
12 nov.15:00VCH MB 2 - AMVJ-Martinus MB 2
16 nov.19:30VCH MB 1 - Albatros MB 2
16 nov.19:30VCH HS 4 - MOVE HS 3
16 nov.19:30VCH DS 4 - SAS'70 DS 2
16 nov.19:30VCH HS 2 - SAS'70 HS 1
19 nov.13:00VCH MA 1 - VHZ MA 2
19 nov.13:00VCH JC 1 - Spaarnestad JC 4
19 nov.13:00VCH MB 1 - VV Amsterdam MB 3
Vervallen: 19 nov.13:00VCH MC 1 - Clam Dycke MC 2
19 nov.13:00VCH MC 1 - VHZ MC 2
23 nov.19:30VCH JC 1 - Atalante JC 1
23 nov.19:30VCH DS 5 - Oradi/Omnia DS 1
23 nov.19:30VCH DS 3 - UvO DS 1
23 nov.19:30VCH HS 1 - Spaarnestad HS 7
26 nov.13:00VCH MB 1 - Spaarnestad MB 4
26 nov.13:00VCH JC 1 - Smashing Velsen '96 JC 1
26 nov.13:00VCH MC 1 - Spaarnestad MC 4
26 nov.13:00VCH DS 2 - Smashing '72 DS 2
26 nov.15:00VCH JC 2 - VCS JC 1
26 nov.15:00VCH DS 1 - Kratos '08 DS 1
26 nov.15:00VCH MB 2 - Abcoude MB 1
26 nov.15:00VCH JB 2 - Spaarnestad JB 4
30 nov.19:30VCH HS 3 - VHZ HS 4 / Smash86 HS 4
30 nov.19:30VCH DS 3 - Spaarnestad DS 8
30 nov.19:30VCH DS 5 - vv Jonas DS 4
30 nov.19:30VCH HS 1 - Oradi/Omnia HS 1
7 dec.19:30VCH MA 1 - VCO MA 1
7 dec.19:30VCH HS 4 - Spaarnestad HS 14
7 dec.19:30VCH DS 4 - SKC DS 6
7 dec.19:30VCH HS 2 - SVU HS 2
14 dec.19:30VCH HS 3 - Setumup HS 1
14 dec.19:30VCH DS 5 - SAS'70 DS 3
14 dec.19:30VCH DS 3 - SVU DS 2
14 dec.19:30VCH HS 1 - Spaarnestad HS 9
Vervallen: 17 dec.13:00VCH JC 2 - Kalinko JC 3
17 dec.13:00VCH JC 2 - VCS JC 1
17 dec.13:00VCH JB 1 - VV Amsterdam JB 1
17 dec.13:00VCH JC 1 - V.V.Ouderkerk JC 1
17 dec.13:00VCH DS 2 - Smashing Velsen '96 DS 1
11 jan.19:30VCH HS 4 - vc De Where HS 6
11 jan.19:30VCH DS 4 - NOVO DS 2
11 jan.19:30VCH HS 2 - K.V.A. HS 2
14 jan.15:00VCH DS 1 - Leython DC DS 3
18 jan.19:30VCH HS 3 - Castellum HS 3
18 jan.19:30VCH HS 2 - VV Amsterdam HS 4
18 jan.19:30VCH DS 4 - Scarabee DS 1
25 jan.19:30VCH DS 5 - The Setfighters DS 1
25 jan.19:30VCH DS 3 - Funeral Quest Uitvaartbegeleiding US DS 5
25 jan.19:30VCH HS 1 - The Setfighters HS 1
28 jan.13:00VCH DS 1 - Waterlanders DS 1
1 feb.19:30VCH HS 4 - Sporting/OSS HS 2
1 feb.19:30VCH DS 2 - Armixtos DS 3
1 feb.19:30VCH DS 4 - Oradi/Omnia DS 2
1 feb.19:30VCH HS 2 - US HS 4
8 feb.19:30VCH HS 3 - SKC HS 5
8 feb.19:30VCH DS 3 - Compaen DS 4
8 feb.19:30VCH DS 5 - Compaen DS 6
8 feb.19:30VCH HS 1 - vv Jonas HS 3
11 feb.11:00VCH DS 2 - Compaen DS 5
11 feb.13:00VCH DS 1 - VCS DS 1
15 feb.19:30VCH HS 4 - vc De Where HS 5
15 feb.19:30VCH HS 2 - vv Jonas HS 2
15 feb.19:30VCH DS 4 - VCO DS 3
8 mrt.19:30VCH HS 3 - Liusna HS 2
8 mrt.19:30VCH DS 5 - Zaanstad DS 6
8 mrt.19:30VCH DS 3 - K.V.A. DS 1
8 mrt.19:30VCH HS 1 - Zaanstad HS 4
11 mrt.11:00VCH DS 2 - MOVE DS 2
11 mrt.13:00VCH DS 1 - SKC DS 1
22 mrt.19:30VCH HS 3 - In Up Go HS 1
22 mrt.19:30VCH DS 5 - vc De Where DS 3
22 mrt.19:30VCH DS 3 - Spaarnestad DS 6
Vervallen: 22 mrt.19:30VCH HS 1 - VHZ HS 1
25 mrt.11:00VCH DS 2 - SAS'70 DS 1
25 mrt.13:00VCH DS 1 - Habithuis RVV DS 1
29 mrt.19:30VCH HS 4 - VHZ HS 5
29 mrt.19:30VCH HS 2 - VV Amsterdam HS 5
29 mrt.19:30VCH DS 4 - Leython DC DS 5
1 apr.15:00VCH DS 1 - VVV Delta DS 1
5 apr.19:30VCH HS 2 - Armixtos HS 1
8 apr.15:00VCH DS 1 - Leython DC DS 2
8 apr.15:00VCH DS 2 - VV Amsterdam DS 5
12 apr.19:30VCH HS 3 - SAS'70 HS 3
12 apr.19:30VCH DS 5 - VCC'92 DS 2
12 apr.19:30VCH DS 3 - MOVE DS 4
12 apr.19:30VCH HS 1 - VCC'92 HS 2
15 apr.15:00VCH DS 2 - VCC'92 DS 1


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien