Commissies – Contact

Wedstrijdsecretaris
Martijn ten Veldhuis
wedstrijdsecretariaat@vchoofddorp.nl

Ledenadministratie
Bianca Saarloos
ledenadministratie@vchoofddorp.nl
0252-674335

Secretaris
Carla Bultsma
secretaris@vchoofddorp.nl

Technische Commissie Senioren
Wouter Droogh
tc@vchoofddorp.nl
Leden: Richard Roest, Wouter Droogh

Jeugdcommissie
Hellen v Bergen
jeugdcommissie@vchoofddorp.nl
Leden: Hellen van Bergen, Monique van Griethuijsen, John Hermans, Kirsten Thijssen

Minicommissie
Hellen van Bergen
minicommissie@vchoofddorp.nl
Leden: Hellen van Bergen, Renate van Belle, Mariska de Beer

Recreantencommissie
Tamara Meert
recreantencommissie@vchoofddorp.nl

Zitvolleybal
Bianca Saarloos
zitvolleybal@vchoofddorp.nl
Leden: Petra van der Vlugt, Sandra van der Werf, Edith van Maarl en Bianca Saarloos

Voorzitter – Externe Contacten

Sponsorcommissie
vacature
sponsorvch@vchoofddorp.nl

Public Relations
vacature
pr@vchoofddorp.nl

Secretaris – Interne Zaken

Ledenadministratie
Bianca Saarloos
ledenadministratie@vchoofddorp.nl

Webmasters
Koos Meijers, Jon Lochtenberg
webmaster@vchoofddorp.nl

Vrijwilligerscoördinator
vacature

Time-Out
Dianne Overbeek
timeout@vchoofddorp.nl

TC Sport

VCH Beach
Björn van Essen, Remi Onclin, Koos Meijers, Ellen Pieterman, Jon Lochtenberg, Rudie Döpp, Mark Wildenberg
info@vchbeach.nl

Recreantencommissie
Carla Bultsma, Ruud Stegers, Tamara Meert
recreantencommissie@vchoofddorp.nl

Trainers
Alle trainers
trainers@vchoofddorp.nl

Facilitaire Zaken

Kledingcoördinator
Ron Ferwerda
kledingcoordinator@vchoofddorp.nl

Materiaalmanager
Jon Lochtenberg
materiaalmanager@vchoofddorp.nl

Activiteitencommissie
activiteitencommissie@vchoofddorp.nl

VCH Open toernooicommissie
Henk Visser, Carla Bultsma
toernooi@vchoofddorp.nl

Kampcommissie
Hellen van Bergen e.v.a.
volleykamp@vchoofddorp.nl
Shirt ontwerp – Aileen van der Palen
Contact vanuit bestuur – Rik Klein Wolterink
Opbouwploeg – Jan Verbeek &  Arco Bouwmeester

Wedstrijd Zaken

Wedstrijdsecretariaat Senioren
Martijn ten Veldhuis
wedstrijdsecretariaat@vchoofddorp.nl

Wedstrijdsecretariaat Jeugd
Corrie Vaalburg
wedstrijdsecretariaat@vchoofddorp.nl

Zaaldienst/Scheidsrechterszaken
Ilse Baas, Saskia Hollemans
scheidsrechterszaken@vchoofddorp.nl

Zaalhuur
penningmeester@vchoofddorp.nl

Vertrouwenscontactpersonen

Vertrouwenscontactpersoon Nevobo
Janine Pleizier is vertrouwenscontactpersoon (VCP) bij de Nevobo.
Je kunt bij Janine terecht met alle zaken met betrekking tot seksuele intimidatie of ongewenste intimiteiten op janine.pleizier@nevobo.nl of 06 4631 7335.
Vertrouwenspunt Sport NOC*NSF
Voor alle sporters en hun omgeving heeft NOC*NSF in samenspraak met de sportbonden het Vertrouwenspunt Sport opgezet.
In een vertrouwelijk gesprek met een vertrouwenspersoon of adviseur bespreek je wat je dwars zit en welke stappen je zou kunnen zetten om het aan te pakken.
Je houdt zelf altijd de regie op wat er met je verhaal gedaan wordt.
Dus zit je ergens mee? Bel het Vertrouwenspunt Sport, 0900 – 202 55 90.
Voor verdere informatie zie
https://www.nevobo.nl/bestuurder-functionaris/veilig-sport-klimaat-vsk/seksuele-intimidatie