Commissies – Contact

WedstrijdsecretarisBestuurwedstrijdsecretariaat@vchoofddorp.nl
LedenadministratieWilma Lokkenledenadministratie@vchoofddorp.nl023-5621805
SecretarisBianca Saarloossecretaris@vchoofddorp.nl0252-674335
Technische CommissieTimo van Kesseltc@vchoofddorp.nl
JeugdcommissieAnita Ogilviejeugdcommissie@vchoofddorp.nl
MinicommissieHellen v Bergenminicommissie@vchoofddorp.nl023-5628867
RecreantencommissieHenk Visserrecreantencommissie@vchoofddorp.nl06-27062268

Voorzitter - Externe Contacten

SponsorcommissieRon Ferwerdasponsorvch@vchoofddorp.nl
Public RelationsAnnika Güttpr@vchoofddorp.nl

Secretaris - Interne Zaken

LedenadministratieWilma Lokkenledenadministratie@vchoofddorp.nl
WebmastersJon Lochtenbergwebmaster@vchoofddorp.nl
Remi Onclin
Koos Meijers
Alex Pollé
Vrijwilligerscoördinatorn.t.b.
Time-OutDianne Overbeektimeout@vchoofddorp.nl

Commissies

Technische Commissie Senioren
VoorzitterTimo van Kesseltc@vchoofddorp.nl
LedenRudie Döpp
Richard Roest
Wouter Droogh
Jeugdcommissie
VoorzitterAnita Ogilviejeugdcommissie@vchoofddorp.nl
LedenHellen van Bergen
Anita Ogilvie-Faas
Öznur Acar
Monique van Griethuijsen
Minicommissie
VoorzitterHellen van Bergenminicommissie@vchoofddorp.nl
LedenKirsten Thijssen
Bianca Beijer
Dennis van der Heijden
Astrid de Haas
Trainersalle trainerstrainers@vchoofddorp.nl

TC Sport

VCH BeachBjörn van Esseninfo@vchbeach.nl
Remi Onclin
Marijke Dekker
Lisa Wouts
Voorzitter TCKoen Baas
RecreantencommissieHenk Visserrecreantencommissie@vchoofddorp.nl
Nick Bijl
Elke Bos
Anke Essing

Facilitaire Zaken

KledingcoördinatorTjitske vd Palenkledingcoordinator@vchoofddorp.nl
MateriaalmanagerJon Lochtenbergmateriaalmanager@vchoofddorp.nl
Activiteitencommissieactiviteitencommissie@vchoofddorp.nl
ToernooicommissieHenk Vissertoernooi@vchoofddorp.nl
Nick Bijl
Elke Bos
Anke Essing
KampcommissieHellen van Bergen
e.v.a.
volleykamp@vchoofddorp.nl
Shirt ontwerpAileen van der Palen
Contact vanuit bestuurRik Klein Wolterink
OpbouwploegJan Verbeek &
Arco Bouwmeester

Wedstrijd Zaken

Wedstrijdsecretariaat SeniorenRik Klein Wolterinkwedstrijdsecretariaat@vchoofddorp.nl
Wedstrijdsecretariaat JeugdCorrie Vaalburgwedstrijdsecretariaat@vchoofddorp.nl
Zaaldienst/ScheidsrechterszakenIlse Baasscheidsrechterszaken@vchoofddorp.nl
Saskia Hollemansscheidsrechterszaken@vchoofddorp.nl
Zaalhuurwedstrijdsecretariaat@vchoofddorp.nl

Vertrouwenscontactpersonen

Vertrouwenscontactpersoon Nevobo
Juliëtte Richter is vertrouwenscontactpersoon (VCP) bij de Nevobo. Je kunt bij Juliëtte terecht met alle zaken met betrekking tot seksuele intimidatie of ongewenste intimiteiten op juliette.richter@nevobo.nl of 06 2361 6883.
Vertrouwenspunt Sport NOC*NSF
Voor alle sporters en hun omgeving heeft NOC*NSF in samenspraak met de sportbonden het Vertrouwenspunt Sport opgezet. In een vertrouwelijk gesprek met een vertrouwenspersoon of adviseur bespreek je wat je dwars zit en welke stappen je zou kunnen zetten om het aan te pakken. Je houdt zelf altijd de regie op wat er met je verhaal gedaan wordt. Dus zit je ergens mee? Bel het Vertrouwenspunt Sport, 0900 – 202 55 90.
Voor verdere informatie zie
https://www.nevobo.nl/bestuurder-functionaris/veilig-sport-klimaat-vsk/seksuele-intimidatie