Commissies – Contact

WedstrijdsecretarisMartijn ten Veldhuiswedstrijdsecretariaat@vchoofddorp.nl
LedenadministratieBianca Saarloosledenadministratie@vchoofddorp.nl0252-674335
SecretarisCarla Bultsmasecretaris@vchoofddorp.nl
Technische Commissietc@vchoofddorp.nl
JeugdcommissieHellen v Bergenjeugdcommissie@vchoofddorp.nl
MinicommissieHellen v Bergenminicommissie@vchoofddorp.nl023-5628867
RecreantencommissieCarla Bultsmarecreantencommissie@vchoofddorp.nl

Voorzitter - Externe Contacten

Sponsorcommissievacaturesponsorvch@vchoofddorp.nl
Public Relationsvacaturepr@vchoofddorp.nl

Secretaris - Interne Zaken

LedenadministratieBianca Saarloosledenadministratie@vchoofddorp.nl
WebmastersJon Lochtenbergwebmaster@vchoofddorp.nl
Koos Meijers
Vrijwilligerscoördinatorn.t.b.
Time-OutDianne Overbeektimeout@vchoofddorp.nl

Commissies

Technische Commissie Senioren
Voorzittertc@vchoofddorp.nl
LedenRichard Roest
Wouter Droogh
Jeugdcommissie
VoorzitterHellen v Bergenjeugdcommissie@vchoofddorp.nl
LedenHellen van Bergen
Monique van Griethuijsen
John Hermans
Minicommissie
VoorzitterHellen van Bergenminicommissie@vchoofddorp.nl
LedenDennis van der Heijden
Trainersalle trainerstrainers@vchoofddorp.nl

TC Sport

VCH BeachBjörn van Esseninfo@vchbeach.nl
Remi Onclin
Koos Meijers
Ellen Pieterman
Jon Lochtenberg
Rudie Döpp
Mark Wildenberg
Voorzitter TC
RecreantencommissieCarla Bultsmarecreantencommissie@vchoofddorp.nl
Anke Essing
Ruud Stegers
Onno Kaandorp

Facilitaire Zaken

KledingcoördinatorRon Ferwerdakledingcoordinator@vchoofddorp.nl
MateriaalmanagerJon Lochtenbergmateriaalmanager@vchoofddorp.nl
Activiteitencommissieactiviteitencommissie@vchoofddorp.nl
ToernooicommissieHenk Vissertoernooi@vchoofddorp.nl
Nick Bijl
Elke Bos
Anke Essing
KampcommissieHellen van Bergen
e.v.a.
volleykamp@vchoofddorp.nl
Shirt ontwerpAileen van der Palen
Contact vanuit bestuurRik Klein Wolterink
OpbouwploegJan Verbeek &
Arco Bouwmeester

Wedstrijd Zaken

Wedstrijdsecretariaat SeniorenMartijn ten Veldhuiswedstrijdsecretariaat@vchoofddorp.nl
Wedstrijdsecretariaat JeugdCorrie Vaalburgwedstrijdsecretariaat@vchoofddorp.nl
Zaaldienst/ScheidsrechterszakenIlse Baasscheidsrechterszaken@vchoofddorp.nl
Saskia Hollemansscheidsrechterszaken@vchoofddorp.nl
Zaalhuurwedstrijdsecretariaat@vchoofddorp.nl

Vertrouwenscontactpersonen

Vertrouwenscontactpersoon Nevobo
Janine Pleizier is vertrouwenscontactpersoon (VCP) bij de Nevobo. Je kunt bij Juliëtte terecht met alle zaken met betrekking tot seksuele intimidatie of ongewenste intimiteiten op janine.pleizier@nevobo.nl of 06 4631 7335.
Vertrouwenspunt Sport NOC*NSF
Voor alle sporters en hun omgeving heeft NOC*NSF in samenspraak met de sportbonden het Vertrouwenspunt Sport opgezet. In een vertrouwelijk gesprek met een vertrouwenspersoon of adviseur bespreek je wat je dwars zit en welke stappen je zou kunnen zetten om het aan te pakken. Je houdt zelf altijd de regie op wat er met je verhaal gedaan wordt. Dus zit je ergens mee? Bel het Vertrouwenspunt Sport, 0900 – 202 55 90.
Voor verdere informatie zie
https://www.nevobo.nl/bestuurder-functionaris/veilig-sport-klimaat-vsk/seksuele-intimidatie