Heren 4

Klasse: Heren 2e Klasse D
Trainer:  Pieter van der Veen
Training:  Ma 21:00 FBK
Spelers: Siebe Baas
Carol van der Palen
Alex Polle
Joris Pronk
Richard Roest
Paul van Schie
Rene van Stoltz
Roy Vader

Stand

#Team Wedstr.Punten
1Oradi/Omnia HS 115
2Van Nispen HS 113
3The Setfighters HS 113
4Spaarnestad HS 1012
5Spaarnestad HS 812
6Compaen HS 400
7Spaarnestad HS 1200
8VCH HS 400
9SAS'70 HS 100
10FHC '91 HS 100
11Smashing Velsen '96 HS 100
12SAS'70 HS 210
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Alle uitslagen

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaats
25 sep.21:00Spaarnestad HS 12 - VCH HS 4Beyneshal HAARLEM
4 okt.21:00VCH HS 4 - The Setfighters HS 1FBK-hal HOOFDDORP
11 okt.20:30Van Nispen HS 1 - VCH HS 4De Schelft NOORDWIJKERHOUT
18 okt.21:00VCH HS 4 - SAS'70 HS 1FBK-hal HOOFDDORP
30 okt.19:30Spaarnestad HS 10 - VCH HS 4Beyneshal HAARLEM
8 nov.21:00VCH HS 4 - FHC '91 HS 1FBK-hal HOOFDDORP
25 nov.18:00Compaen HS 4 - VCH HS 4Oostzaan OOSTZAAN
6 dec.21:00VCH HS 4 - Smashing Velsen '96 HS 1FBK-hal HOOFDDORP
14 dec.21:15SAS'70 HS 2 - VCH HS 4de Scheg UITHOORN
10 jan.21:00VCH HS 4 - Spaarnestad HS 12FBK-hal HOOFDDORP
19 jan.21:15The Setfighters HS 1 - VCH HS 4Zaanlands West ZAANDAM
24 jan.21:00VCH HS 4 - Van Nispen HS 1FBK-hal HOOFDDORP
31 jan.21:00Spaarnestad HS 8 - VCH HS 4Beyneshal HAARLEM
7 feb.21:00VCH HS 4 - Spaarnestad HS 10FBK-hal HOOFDDORP
14 feb.19:15VCH HS 4 - Spaarnestad HS 8FBK-hal HOOFDDORP
19 feb.20:15Oradi/Omnia HS 1 - VCH HS 4Sportcentrum De Waterlelie AALSMEER
7 mrt.19:30FHC '91 HS 1 - VCH HS 4Spaarnehal HAARLEM
14 mrt.21:00VCH HS 4 - Compaen HS 4FBK-hal HOOFDDORP
21 mrt.21:00VCH HS 4 - Oradi/Omnia HS 1FBK-hal HOOFDDORP
6 apr.20:30Smashing Velsen '96 HS 1 - VCH HS 4Zeewijk IJMUIDEN
11 apr.21:00VCH HS 4 - SAS'70 HS 2FBK-hal HOOFDDORP
19 apr.21:15SAS'70 HS 1 - VCH HS 4de Scheg UITHOORN


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Compleet programma