Heren 3

2016_vch_h3

Klasse: Heren 1e Klasse B
Trainer:  Jon Lochtenberg
Training:  Ma 21:00 FBK
Training 2:  Vr 21:00 FBK
Spelers: Victor Antonisse
Wouter Droogh
Damian Griekspoor
Rik Klein Wolterink
Youri Nijssen
Stef de Rijk
Jaro Stil
Robin Willingshofer

Stand

#Team Wedstr.Punten
1US HS 414
2AMVJ-Martinus HS 111
3Alvoco HS 100
4VCH HS 300
5VCH HS 200
6VHZ HS 100
7Compaen HS 300
8Spaarnestad HS 500
9Atalante HS 200
10vv Jonas HS 200
11NIVO HS 100
12Zaanstad HS 500
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaats
25 sep.20:00VCH HS 3 - VCC'92 HS 2FBK-hal HOOFDDORP
29 sep.21:15vv Jonas HS 2 - VCH HS 3De Walvis BEVERWIJK
2 okt.20:45AMVJ-Martinus HS 1 - VCH HS 3Nieuwe Bankrashal AMSTELVEEN
11 okt.19:15VCH HS 3 - Alvoco HS 1FBK-hal HOOFDDORP
18 okt.19:15VCH HS 3 - Compaen HS 3FBK-hal HOOFDDORP
27 okt.21:15Atalante HS 2 - VCH HS 3De Boei VINKEVEEN
1 nov.21:00VCH HS 3 - VHZ HS 1FBK-hal HOOFDDORP
8 nov.19:15VCH HS 2 - VCH HS 3FBK-hal HOOFDDORP
15 nov.19:15VCH HS 3 - vv Jonas HS 2FBK-hal HOOFDDORP
22 nov.19:15VCH HS 3 - Zaanstad HS 5FBK-hal HOOFDDORP
1 dec.21:15NIVO HS 1 - VCH HS 3De Kers HOORN NH
6 dec.19:15VCH HS 3 - Spaarnestad HS 5FBK-hal HOOFDDORP
16 dec.12:30US HS 4 - VCH HS 3Amstelcampus AMSTERDAM
12 jan.21:15Zaanstad HS 5 - VCH HS 3Topsportcentrum De Koog KOOG AAN DE ZAAN
17 jan.19:15VCH HS 3 - AMVJ-Martinus HS 1FBK-hal HOOFDDORP
24 jan.20:45Alvoco HS 1 - VCH HS 3Sporthal Oosterhout ALKMAAR
31 jan.19:15VCH HS 3 - Atalante HS 2FBK-hal HOOFDDORP
9 feb.20:45VHZ HS 1 - VCH HS 3Estafette NIEUW-VENNEP
19 feb.20:30Spaarnestad HS 5 - VCH HS 3Beyneshal HAARLEM
3 mrt.15:45Compaen HS 3 - VCH HS 3Oostzaan OOSTZAAN
7 mrt.19:15VCH HS 3 - VCH HS 2FBK-hal HOOFDDORP
21 mrt.19:15VCH HS 3 - NIVO HS 1FBK-hal HOOFDDORP
11 apr.19:15VCH HS 3 - US HS 4FBK-hal HOOFDDORP


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien