Dames 3

Team

Klasse: Dames 2e Klasse E
Trainer:
Training: Maandag, FBK
Coach:
Spelers: Ilse Baas
Renate van Belle
Marije Boots
Martine de Bruijn
Tessa Döpp
Stefanie Hofstede
Femke Kwint
Lepa Novakovic
Sanne Nijholt
Babette Haitsma Mulier (alleen trainen)

Stand

#Team Wedstr.Punten
0VCH DS 300
0VCH DS 400
0Spaarnestad DS 700
0AMVJ-Martinus DS 100
0AMVJ-Martinus DS 200
0Smashing Velsen '96 DS 100
0vv Jonas DS 400
0Spaarnestad DS 800
0SAS'70 DS 100
0Spaarnestad DS 1100
0Spaarnestad DS 900
0VHZ DS 300
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaats
14 sep.19:15Spaarnestad DS 11 - VCH DS 3Beyneshal Haarlem
24 sep.19:15SAS'70 DS 1 - VCH DS 3de Scheg Uithoorn
30 sep.21:00VCH DS 3 - VHZ DS 3FBK-hal Hoofddorp
7 okt.19:15Spaarnestad DS 8 - VCH DS 3Beyneshal Haarlem
30 okt.20:30Smashing Velsen '96 DS 1 - VCH DS 3Zeewijk IJmuiden
4 nov.21:00VCH DS 3 - AMVJ-Martinus DS 2FBK-hal Hoofddorp
12 nov.19:15AMVJ-Martinus DS 1 - VCH DS 3Nieuwe Bankrashal Amstelveen
18 nov.21:00VCH DS 3 - Spaarnestad DS 9FBK-hal Hoofddorp
23 nov.21:00Spaarnestad DS 7 - VCH DS 3Beyneshal Haarlem
30 nov.19:30VCH DS 3 - VCH DS 4FBK-hal Hoofddorp
8 jan.20:30VHZ DS 3 - VCH DS 3Estafette Nieuw-Vennep
13 jan.19:15VCH DS 3 - vv Jonas DS 4FBK-hal Hoofddorp
27 jan.19:15VCH DS 3 - Spaarnestad DS 8FBK-hal Hoofddorp
5 feb.19:30vv Jonas DS 4 - VCH DS 3De Walvis Beverwijk
10 feb.19:15VCH DS 3 - Smashing Velsen '96 DS 1FBK-hal Hoofddorp
28 feb.19:30VCH DS 4 - VCH DS 3FBK-hal Hoofddorp
4 mrt.21:00AMVJ-Martinus DS 2 - VCH DS 3Nieuwe Bankrashal Amstelveen
10 mrt.19:15VCH DS 3 - AMVJ-Martinus DS 1FBK-hal Hoofddorp
15 mrt.21:00Spaarnestad DS 9 - VCH DS 3Beyneshal Haarlem
24 mrt.19:15VCH DS 3 - Spaarnestad DS 7FBK-hal Hoofddorp
7 apr.21:00VCH DS 3 - SAS'70 DS 1FBK-hal Hoofddorp
17 apr.13:00VCH DS 3 - Spaarnestad DS 11FBK-hal Hoofddorp


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien