Dames 2

Team

Klasse: Dames 1e Klasse C
Trainer: Jon Lochtenberg
Rudie Döpp
Training: Maandag 21:15 – 23:00, FBK (Jon Lochtenberg)
Training 2: Vrijdag 19:00 – 21:00, FBK (Rudie Döpp)
Coach: Rudie Döpp
Spelers: Meike Boterman
Judith Bouwmeester
Evelien van der Geest
Sanne Nijholt
Dianne Overbeek
Linda Ravingerova
Marike Stoop
Melissa Verbeek
Yvette Weggeman
Fleur Kwint

Stand

#Team Wedstr.Punten
1SVU DS 21348
2VCH DS 21347
3Albatros DS 11246
4Smashing '72 DS 11343
5Atalante DS 11338
6Smashing '72 DS 21330
7Xenon DS 11430
8VV Amsterdam DS 41227
9Armixtos DS 31425
10K.V.A. DS 11121
11SAS'70 DS 11218
12De Spuyt DS 11412
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
18 jan.Armixtos DS 3 - VCH DS 21-3
08 jan.VCH DS 2 - Xenon DS 13-1
20 dec.VCH DS 2 - RVV DS 11-3
11 dec.VCH DS 2 - Smashing '72 DS 24-0
27 nov.VCH DS 2 - De Spuyt DS 14-0
26 nov.Kratos '08 DS 2 - VCH DS 22-3
20 nov.Smashing '72 DS 1 - VCH DS 23-1
14 nov.K.V.A. DS 1 - VCH DS 21-3
06 nov.VCH DS 2 - SVU DS 23-1
30 okt.Albatros DS 1 - VCH DS 23-1
16 okt.VCH DS 2 - SAS'70 DS 14-0
14 okt.VCH DS 2 - vv Jonas DS 33-0
12 okt.VV Amsterdam DS 4 - VCH DS 20-4
02 okt.VCH DS 2 - Armixtos DS 33-1
24 sep.Xenon DS 1 - VCH DS 21-3
20 sep.Atalante DS 1 - VCH DS 23-1
13 sep.K.V.A. DS 1 - VCH DS 20-3
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaats
22 jan.19:15VCH DS 2 - VV Amsterdam DS 4FBK-hal HOOFDDORP
28 jan.19:30SAS'70 DS 1 - VCH DS 2de Scheg UITHOORN
5 feb.19:15VCH DS 2 - Albatros DS 1FBK-hal HOOFDDORP
7 mrt.16:00SVU DS 2 - VCH DS 2Sportcentrum VU AMSTELVEEN
11 mrt.19:15VCH DS 2 - K.V.A. DS 1FBK-hal HOOFDDORP
17 mrt.19:00De Spuyt DS 1 - VCH DS 2Wethouder Verheijhal AMSTERDAM
25 mrt.19:15VCH DS 2 - Smashing '72 DS 1FBK-hal HOOFDDORP
4 apr.15:00Smashing '72 DS 2 - VCH DS 2Diemen DIEMEN
15 apr.19:15VCH DS 2 - Atalante DS 1FBK-hal HOOFDDORP


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien