Dames 2

2016_vch_d2

Klasse: Dames 1e Klasse C
Trainer: Martin Siregar
Training: Maandag 20:00-21:30, FBK
Training 2: Vrijdag 19:00-21:00, FBK
Coach: tbd
Spelers: Sabine Bezemer
Ryanne van Blanken
Meike Boterman
Maxime Döpp
Fiona van Kessel
Fleur Kwint
Mirthe Nijburg
Manon Schouwink

Stand

#Team Wedstr.Punten
1Armixtos DS 315
2Albatros DS 115
3K.V.A. DS 113
4VV Amsterdam DS 413
5SVU DS 212
6VCH DS 212
7vv Jonas DS 300
8SAS'70 DS 100
9Spaarnestad DS 500
10De Spuyt DS 100
11VCH DS 310
12Smashing '72 DS 210
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
22 sep.K.V.A. DS 1 - VCH DS 23-2
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaats
29 sep.15:00Armixtos DS 3 - VCH DS 2Sportcentrum de Pijp AMSTERDAM
3 okt.21:00VCH DS 2 - VV Amsterdam DS 4FBK-hal HOOFDDORP
11 okt.21:00SAS'70 DS 1 - VCH DS 2de Scheg UITHOORN
3 nov.13:00Spaarnestad DS 5 - VCH DS 2Beyneshal HAARLEM
7 nov.21:00VCH DS 2 - vv Jonas DS 3FBK-hal HOOFDDORP
14 nov.19:15VCH DS 3 - VCH DS 2FBK-hal HOOFDDORP
21 nov.21:00VCH DS 2 - De Spuyt DS 1FBK-hal HOOFDDORP
1 dec.15:00VCH DS 2 - Albatros DS 1FBK-hal HOOFDDORP
8 dec.12:00SVU DS 2 - VCH DS 2Sportcentrum de Pijp AMSTERDAM
12 dec.19:15VCH DS 2 - Smashing '72 DS 2FBK-hal HOOFDDORP
9 jan.21:00VCH DS 2 - Armixtos DS 3FBK-hal HOOFDDORP
19 jan.13:00VV Amsterdam DS 4 - VCH DS 2Sporthal Laan van Spartaan AMSTERDAM
23 jan.21:00VCH DS 2 - SAS'70 DS 1FBK-hal HOOFDDORP
30 jan.21:00Albatros DS 1 - VCH DS 2Wethouder Verheijhal AMSTERDAM
6 feb.21:00VCH DS 2 - Spaarnestad DS 5FBK-hal HOOFDDORP
1 mrt.19:30vv Jonas DS 3 - VCH DS 2De Walvis BEVERWIJK
6 mrt.21:00VCH DS 2 - VCH DS 3FBK-hal HOOFDDORP
12 mrt.21:00De Spuyt DS 1 - VCH DS 2Wethouder Verheijhal AMSTERDAM
20 mrt.21:00VCH DS 2 - SVU DS 2FBK-hal HOOFDDORP
6 apr.15:00Smashing '72 DS 2 - VCH DS 2Diemen DIEMEN
10 apr.19:15VCH DS 2 - K.V.A. DS 1FBK-hal HOOFDDORP


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien