Heren 1


Klasse: Heren 1e Klasse C
Trainer: Rob Meijer
Training: Maandag 19:30-21:15, FBK
Training 2: Vrijdag 21:00 – 23:00, Amazone
Coach: Rob Meijer
Spelers: Victor Antonisse
Mariusz Chudzik
Wouter Droogh
Thijs Eckhart
Michiel Hanekamp
Jordi van Kessel
Marko Kok
Youri Nijssen
Stef de Rijk
Jaro Stil
Robin Willingshofer
Thymen Jansen (invallen)

Stand

#Team Wedstr.Punten
1VCH HS 11354
2Netzo HS 11348
3VV Amsterdam HS 31347
4Spaarnestad HS 61344
5De Spuyt HS 11437
6AVV Keistad HS 41235
7AMVJ-Martinus HS 11422
8Armixtos HS 11221
9US HS 51420
10Oberon HS 11119
11VV Amsterdam HS 51217
12Volamos HS 11116
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
14 jan.AMVJ-Martinus HS 1 - VCH HS 11-3
09 jan.VCH HS 1 - US HS 54-0
17 dec.VCH HS 1 - ODIS HS 13-2
15 dec.Armixtos HS 1 - VCH HS 12-3
24 nov.AVV Keistad HS 4 - VCH HS 11-3
21 nov.VCH HS 1 - VV Amsterdam HS 33-2
19 nov.Alvoco HS 1 - VCH HS 12-3
14 nov.VCH HS 1 - VV Amsterdam HS 54-0
09 nov.Oberon HS 1 - VCH HS 11-3
31 okt.VCH HS 1 - Spaarnestad HS 63-1
16 okt.De Spuyt HS 1 - VCH HS 11-3
11 okt.Volamos HS 1 - VCH HS 10-4
03 okt.VCH HS 1 - AMVJ-Martinus HS 14-0
29 sep.US HS 5 - VCH HS 10-4
19 sep.VCH HS 1 - Netzo HS 13-2
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Alle uitslagen

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
23 jan.21:00VCH HS 1 - Volamos HS 1FBK-hal HOOFDDORP
30 jan.21:00VCH HS 1 - De Spuyt HS 1FBK-hal HOOFDDORP
4 feb.21:00Spaarnestad HS 6 - VCH HS 1Beyneshal HAARLEM
13 feb.21:00VCH HS 1 - Oberon HS 1FBK-hal HOOFDDORP
22 feb.21:30Cratos HS 1 - VCH HS 1Kockengen KOCKENGEN
9 mrt.15:00VV Amsterdam HS 5 - VCH HS 1Blauwwit AMSTERDAM
13 mrt.21:00VCH HS 1 - AVV Keistad HS 4FBK-hal HOOFDDORP
23 mrt.17:00VV Amsterdam HS 3 - VCH HS 1Blauwwit AMSTERDAM
3 apr.21:00VCH HS 1 - Armixtos HS 1FBK-hal HOOFDDORP
9 apr.21:00Netzo HS 1 - VCH HS 1Zeeburghal AMSTERDAM


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Compleet programma