Dames 1

Klasse: Dames 3e Divisie A
Trainer:  vacature
Training:  Ma 19:00 FBK
Training 2:  Vr 19:00 FBK
Spelers: Tessa Antonisse
Anouk Baas
Lidwien van Bergen
Judith Bouwmeester
Marijke Dekker
Dianne Overbeek
Annika Schalkwijk
Manon Schouwink
Sabine Voors
Corien Garcia
Sanne Nijholt

Stand

#Team Wedstr.Punten
1AVV Keistad DS 1831
2vv Jonas DS 1728
3Vives DS 1726
4Bejo/Dinto DS 1725
5Simokos DS 1724
6Madjoe DS 1718
7Spaarnestad DS 3715
8VV Amsterdam DS 1712
9Forza Hoogland DS 1710
10VTC Woerden DS 2710
11Compaen DS 167
12VCH DS 174
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
15 nov.VCH DS 1 - AVV Keistad DS 10-4
11 nov.VV Amsterdam DS 1 - VCH DS 13-1
01 nov.VCH DS 1 - Madjoe DS 11-3
28 okt.Forza Hoogland DS 1 - VCH DS 14-0
18 okt.VCH DS 1 - VTC Woerden DS 21-3
16 okt.VV Amsterdam DS 3 - VCH DS 13-1
11 okt.VCH DS 1 - Bejo/Dinto DS 11-3
06 okt.vv Jonas DS 1 - VCH DS 14-0
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Alle uitslagen

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
22 nov.19:15VCH DS 1 - Compaen DS 1FBK-hal HOOFDDORP
2 dec.16:00Simokos DS 1 - VCH DS 1De Flint BOVENKARSPEL
6 dec.19:15VCH DS 1 - Vives DS 1FBK-hal HOOFDDORP
16 dec.19:00Spaarnestad DS 3 - VCH DS 1Beyneshal HAARLEM
13 jan.15:45Compaen DS 1 - VCH DS 1Oostzaan OOSTZAAN
17 jan.19:15VCH DS 1 - vv Jonas DS 1FBK-hal HOOFDDORP
27 jan.16:00Bejo/Dinto DS 1 - VCH DS 1De Doorbraak WARMENHUIZEN
31 jan.19:15VCH DS 1 - Forza Hoogland DS 1FBK-hal HOOFDDORP
10 feb.16:15Madjoe DS 1 - VCH DS 1De Drecht ENKHUIZEN
17 feb.16:00Vives DS 1 - VCH DS 1IJsselhal IJSSELSTEIN UT
7 mrt.19:15VCH DS 1 - VV Amsterdam DS 1FBK-hal HOOFDDORP
17 mrt.16:45AVV Keistad DS 1 - VCH DS 1Midland AMERSFOORT
21 mrt.19:15VCH DS 1 - Simokos DS 1FBK-hal HOOFDDORP
11 apr.19:15VCH DS 1 - Spaarnestad DS 3FBK-hal HOOFDDORP
20 apr.20:00VTC Woerden DS 2 - VCH DS 1Thijs van der Polshal WOERDEN


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Compleet programma