Dames 1

Team

Klasse: Dames Promotieklasse A
Trainer: Amr El Safty
Carol van de Palen
Training: Maandag 21:15 – 23:00, FBK (Amr El Safty)
Training 2: Vrijdag 19:00 – 21:00, FBK (Carol van de Palen)
Coach: Carol van de Palen
Spelers: Jessica Antonisse
Lidwien van Bergen
Sabine Bezemer
Ryanne van Blanken
Sanne van Bruggen
Annika Schalkwijk
Fione van Kessel
Mirthe Nijburg
Manon Schouwink
Robin Spierings
Lizeth Haveman

Stand

#Team Wedstr.Punten
1Zaanstad DS 31359
2De Boemel DS 11241
3Wham Wham DS 11341
4Forza Hoogland DS 11136
5Simokos DS 11235
6MOVE DS 11333
7Spaarnestad DS 41228
8VCH DS 11328
9vv Jonas DS 21227
10VV Amsterdam DS 21326
11Croonenburg DS 11214
12Dinto DS 3147
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
22 jan.VCH DS 1 - Dinto DS 33-1
18 jan.Zaanstad DS 3 - VCH DS 14-0
08 jan.VCH DS 1 - Croonenburg DS 13-2
14 dec.Wham Wham DS 1 - VCH DS 13-1
04 dec.VCH DS 1 - Simokos DS 10-4
23 nov.VV Amsterdam DS 2 - VCH DS 11-3
18 nov.VCH DS 1 - Kratos '08 DS 10-3
13 nov.VCH DS 1 - vv Jonas DS 23-2
09 nov.De Boemel DS 1 - VCH DS 13-1
30 okt.VCH DS 1 - MOVE DS 13-1
21 okt.VCH DS 1 - VOLEVO DS 23-1
19 okt.Forza Hoogland DS 1 - VCH DS 13-1
09 okt.Dinto DS 3 - VCH DS 12-3
02 okt.VCH DS 1 - Zaanstad DS 30-4
18 sep.VCH DS 1 - Spaarnestad DS 43-1
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Alle uitslagen

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
29 jan.19:15VCH DS 1 - Forza Hoogland DS 1FBK-hal HOOFDDORP
8 feb.17:00MOVE DS 1 - VCH DS 1't Bolwerck EDAM
29 feb.16:45Croonenburg DS 1 - VCH DS 1De Bloemen CASTRICUM
4 mrt.19:15VCH DS 1 - De Boemel DS 1FBK-hal HOOFDDORP
13 mrt.19:30vv Jonas DS 2 - VCH DS 1De Walvis BEVERWIJK
18 mrt.19:15VCH DS 1 - VV Amsterdam DS 2FBK-hal HOOFDDORP
27 mrt.21:00Simokos DS 1 - VCH DS 1De Flint BOVENKARSPEL
1 apr.19:15VCH DS 1 - Wham Wham DS 1FBK-hal HOOFDDORP
18 apr.13:00Spaarnestad DS 4 - VCH DS 1Beyneshal HAARLEM


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien