Kijk op:  Vereniging VCH – Volleybal competitie – Volleybal.nl

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
14 sep.19:15V.V.Ouderkerk JB 2 - VCH JB 1
14 sep.20:00VCC'92 HS 2 - VCH HS 1
15 sep.21:00SAS'70 HS 3 - VCH HS 3
16 sep.19:30AMVJ-Martinus XR 1 - VCH XR 3
16 sep.20:15VCH XR 3 - SAS'70 XR 1
17 sep.15:00VCH DS 1 - SKC DS 1
17 sep.15:00VCH JB 2 - AMVJ-Martinus JB 1
17 sep.15:00VCH MA 1 - NOVO MA 1
17 sep.16:30Spaarnestad MB 4 - VCH MB 1
17 sep.17:00MOVE DS 4 - VCH DS 3
17 sep.17:00VCC'92 DS 2 - VCH DS 5
17 sep.19:00VCC'92 DS 1 - VCH DS 2
23 sep.20:45VHZ DS 3 - VCH DS 2
24 sep.13:00VCH JC 1 - VV Amsterdam JC 1
24 sep.13:00VCH MB 2 - vv Nederhorst MB 1
24 sep.13:00VCH MC 1 - AMVJ-Martinus MC 2
26 sep.19:30VCH XR 1 - Set em up XR 1
26 sep.19:30VCH XR 2 - BLOK! XR 3
26 sep.20:30Wintersport XR 2 - VCH XR 2
26 sep.20:30BLOK! XR 3 - VCH XR 1
28 sep.19:30VCH DS 3 - Armixtos DS 4
28 sep.19:30VCH HS 1 - Clam Dycke HS 1
28 sep.19:30VCH HS 3 - Waterlanders HS 3
30 sep.19:15VHZ MA 2 - VCH MA 1
30 sep.19:30Leython DC DS 3 - VCH DS 1
30 sep.21:00vc De Where HS 6 - VCH HS 4
1 okt.11:00NOVO DS 2 - VCH DS 4
1 okt.13:00VCH JB 1 - VOLEVO JB 1
1 okt.13:00VCH JC 2 - VSTS JC 1
1 okt.13:00VCH MB 2 - Albatros MB 1
1 okt.15:00VCH DS 2 - Armixtos DS 3
1 okt.15:00VCH JB 2 - Smashing '72 JB 1
1 okt.15:00VCH MB 1 - VV Amsterdam MB 3
1 okt.16:00K.V.A. HS 2 - VCH HS 2
5 okt.19:30VCH DS 3 - Zaanstad DS 5
5 okt.19:30VCH DS 5 - MOVE DS 5
5 okt.19:30VCH HS 1 - Zaanstad HS 5
5 okt.19:30VCH HS 4 - Zaanstad HS 7
7 okt.21:00Castellum HS 4 - VCH HS 3
7 okt.21:30Scarabee DS 1 - VCH DS 4
8 okt.10:00vv Jonas JC 1 - VCH JC 1
8 okt.13:00VCH DS 2 - AMVJ-Martinus DS 1
8 okt.13:00VCH DS 1 - VollinGo DS 3
8 okt.13:00VCH JB 1 - Habithuis RVV JB 1
8 okt.13:00VCH MC 1 - VHZ MC 2
8 okt.14:00US JB 2 - VCH JB 2
8 okt.14:45Albatros MB 1 - VCH MB 2
8 okt.15:00Gemini-Kangeroes MA 2 - VCH MA 1
11 okt.20:00Waterlanders DS 1 - VCH DS 1
12 okt.19:30VCH DS 4 - Habithuis RVV DS 3
12 okt.19:30VCH HS 2 - Smashing '72 HS 1
12 okt.19:30VCH HS 4 - The Setfighters HS 3
12 okt.19:30VCH HS 3 - Scarabee HS 2
13 okt.19:15VCS JC 1 - VCH JC 2
14 okt.19:15Croonenburg HS 4 - VCH HS 4
14 okt.19:30The Setfighters DS 1 - VCH DS 5
14 okt.21:15The Setfighters HS 1 - VCH HS 1
15 okt.12:15Funeral Quest Uitvaartbegeleiding US DS 5 - VCH DS 3
15 okt.15:00VCH JB 2 - Clam Dycke JB 1
15 okt.15:00VCH JC 1 - Smashing Velsen '96 JC 1
15 okt.15:00VCH MA 1 - VCO MA 1
15 okt.15:00VCH MC 1 - SAS'70 MC 1
20 okt.20:45Sporting/OSS HS 2 - VCH HS 4
22 okt.14:00VV Amsterdam JB 1 - VCH JB 1
22 okt.14:30Spaarnestad MC 4 - VCH MC 1
22 okt.16:00VV Amsterdam MB 3 - VCH MB 1
22 okt.18:30US HS 4 - VCH HS 2
24 okt.19:30Set em up XR 1 - VCH XR 2
24 okt.20:30VCH XR 2 - VCH XR 1
24 okt.21:30VCH XR 1 - Wintersport XR 2
26 okt.19:30VCH HS 1 - Scarabee HS 1
26 okt.19:30VCH DS 4 - VHZ DS 2
26 okt.19:30VCH HS 4 - Croonenburg HS 4
28 okt.21:15vv Jonas HS 2 - VCH HS 2
29 okt.13:00VCH JB 1 - Castellum JB 1
29 okt.13:00VCH JC 1 - Atalante JC 1
29 okt.13:00VCH MA 1 - Gemini-Kangeroes MA 2
29 okt.13:00VCH MB 1 - MOVE MB 3
29 okt.15:00VCH DS 1 - VOLEVO DS 2
29 okt.15:00VCH JB 2 - Ardea JB 2
29 okt.15:00VCH JC 2 - VOLEVO JC 2
29 okt.15:00VCH MB 2 - VV Amsterdam MB 2
29 okt.16:30Spaarnestad MC 3 - VCH MC 1
2 nov.19:15V.V.Ouderkerk JC 1 - VCH JC 1
2 nov.19:30VCH DS 2 - Spaarnestad DS 7
2 nov.19:30VCH DS 4 - Setumup DS 1
2 nov.19:30VCH HS 2 - Spaarnestad HS 8
2 nov.19:30VCH HS 4 - VVM'63 HS 1
4 nov.19:15VHZ MA 2 - VCH MA 1
4 nov.20:15Unitas XR 1 - VCH XR 3
4 nov.20:30VCS DS 1 - VCH DS 1
4 nov.21:15vv Jonas HS 3 - VCH HS 1
4 nov.21:45VCH XR 3 - VHZ XR 1
5 nov.10:30Spaarnestad JB 4 - VCH JB 2
5 nov.13:45Compaen DS 4 - VCH DS 3
5 nov.14:00Abcoude MB 1 - VCH MB 2
5 nov.14:30VSTS JC 1 - VCH JC 2
5 nov.18:00Compaen DS 6 - VCH DS 5
5 nov.20:00Compaen DS 5 - VCH DS 2
9 nov.19:30VCH DS 3 - VV Amsterdam DS 4
9 nov.19:30VCH DS 5 - Spaarnestad DS 11
9 nov.19:30VCH HS 1 - Compaen HS 4
9 nov.19:30VCH HS 3 - VHZ HS 3
10 nov.19:15SAS'70 MC 1 - VCH MC 1
10 nov.21:45vc De Where HS 5 - VCH HS 4
11 nov.19:15Smashing Velsen '96 JC 1 - VCH JC 1
11 nov.21:00VCO DS 3 - VCH DS 4
12 nov.15:00VCH DS 1 - Kalinko DS 2
12 nov.15:00VCH JB 1 - Spaarnestad JB 3
12 nov.15:00VCH MA 1 - NOVO MA 1
12 nov.15:00VCH MB 2 - AMVJ-Martinus MB 2
12 nov.15:15Clam Dycke JB 1 - VCH JB 2
15 nov.20:00MOVE DS 2 - VCH DS 2
16 nov.19:30VCH DS 4 - SAS'70 DS 2
16 nov.19:30VCH HS 2 - SAS'70 HS 1
16 nov.19:30VCH HS 4 - MOVE HS 3
17 nov.19:00K.V.A. DS 1 - VCH DS 3
18 nov.19:15Zaanstad DS 6 - VCH DS 5
18 nov.19:30Leython DC DS 2 - VCH DS 1
18 nov.19:30Liusna HS 2 - VCH HS 3
18 nov.21:15Zaanstad HS 4 - VCH HS 1
19 nov.12:30Kalinko JC 3 - VCH JC 2
19 nov.13:00Smashing '72 JB 1 - VCH JB 2
19 nov.13:00VCH JC 1 - Spaarnestad JC 4
19 nov.13:00VCH MA 1 - VHZ MA 2
19 nov.13:00VCH MB 1 - Albatros MB 2
19 nov.13:00VCH MC 1 - Clam Dycke MC 2
19 nov.14:15Inter Rijswijk JB 2 - VCH JB 1
19 nov.16:00AMVJ-Martinus MB 2 - VCH MB 2
21 nov.19:30BLOK! XR 3 - VCH XR 2
21 nov.20:30VCH XR 2 - Wintersport XR 2
21 nov.20:30Set em up XR 1 - VCH XR 1
21 nov.21:30VCH XR 1 - BLOK! XR 3
23 nov.19:30VCH DS 3 - UvO DS 1
23 nov.19:30VCH DS 5 - Oradi/Omnia DS 1
23 nov.19:30VCH HS 1 - Spaarnestad HS 7
25 nov.20:45VHZ DS 2 - VCH DS 4
25 nov.21:00VCO MA 1 - VCH MA 1
26 nov.13:00VCH DS 2 - Smashing '72 DS 2
26 nov.13:00VCH MB 1 - Spaarnestad MB 4
26 nov.13:00VCH MC 1 - Spaarnestad MC 3
26 nov.14:30Habithuis RVV JB 1 - VCH JB 1
26 nov.15:00VCH DS 1 - Kratos '08 DS 1
26 nov.15:00VCH JB 2 - Spaarnestad JB 4
26 nov.15:00VCH JC 2 - VCS JC 1
26 nov.15:00VCH MB 2 - Abcoude MB 1
26 nov.17:00VV Amsterdam HS 4 - VCH HS 2
30 nov.19:15Ardea JB 2 - VCH JB 2
30 nov.19:30VCH DS 3 - Spaarnestad DS 8
30 nov.19:30VCH DS 5 - vv Jonas DS 4
30 nov.19:30VCH HS 1 - Oradi/Omnia HS 1
30 nov.19:30VCH HS 3 - VHZ HS 4 / Smash86 HS 4
2 dec.19:30Atalante JC 1 - VCH JC 1
3 dec.12:30AMVJ-Martinus MC 2 - VCH MC 1
3 dec.15:00MOVE MB 3 - VCH MB 1
7 dec.19:30VCH DS 4 - SKC DS 6
7 dec.19:30VCH HS 2 - SVU HS 2
7 dec.19:30VCH HS 4 - Spaarnestad HS 14
8 dec.21:00SAS'70 DS 1 - VCH DS 2
8 dec.21:15In Up Go HS 1 - VCH HS 3
9 dec.19:00vc De Where DS 3 - VCH DS 5
9 dec.19:15Spaarnestad DS 6 - VCH DS 3
9 dec.20:15Atalante XR 1 - VCH XR 3
9 dec.20:45VHZ HS 1 - VCH HS 1
9 dec.21:45VCH XR 3 - AMVJ-Martinus XR 1
10 dec.9:00Spaarnestad JB 3 - VCH JB 1
10 dec.10:00VOLEVO JC 2 - VCH JC 2
10 dec.10:30Spaarnestad JC 4 - VCH JC 1
10 dec.11:00NOVO MA 1 - VCH MA 1
10 dec.13:00Albatros MB 2 - VCH MB 1
10 dec.15:00VV Amsterdam MB 2 - VCH MB 2
10 dec.17:00Habithuis RVV DS 1 - VCH DS 1
14 dec.19:30VCH DS 3 - SVU DS 2
14 dec.19:30VCH DS 5 - SAS'70 DS 3
14 dec.19:30VCH HS 1 - Spaarnestad HS 9
14 dec.19:30VCH HS 3 - Setumup HS 1
15 dec.19:30vv Nederhorst MB 1 - VCH MB 2
16 dec.19:30VVV Delta DS 1 - VCH DS 1
16 dec.20:45VHZ HS 5 - VCH HS 4
16 dec.21:30Leython DC DS 5 - VCH DS 4
17 dec.13:00VCH DS 2 - Smashing Velsen '96 DS 1
17 dec.13:00VCH JB 1 - VV Amsterdam JB 1
17 dec.13:00VCH JC 1 - V.V.Ouderkerk JC 1
17 dec.13:00VCH JC 2 - Kalinko JC 3
17 dec.15:15Clam Dycke MC 2 - VCH MC 1
17 dec.18:00VV Amsterdam HS 5 - VCH HS 2
19 dec.19:30VCH XR 1 - VCH XR 2
19 dec.20:30Wintersport XR 2 - VCH XR 1
19 dec.21:30VCH XR 2 - Set em up XR 1
11 jan.20:00VCH DS 4 - NOVO DS 2
11 jan.20:00VCH HS 2 - K.V.A. HS 2
11 jan.20:00VCH HS 4 - vc De Where HS 6
13 jan.19:30Unitas XR 2 - VCH XR 3
13 jan.21:00Waterlanders HS 3 - VCH HS 3
13 jan.21:00SAS'70 XR 1 - VCH XR 3
13 jan.21:45VCH XR 3 - VHZ XR 1
14 jan.15:00VCH DS 1 - Leython DC DS 3
14 jan.15:15Clam Dycke HS 1 - VCH HS 1
14 jan.16:00Armixtos DS 3 - VCH DS 2
14 jan.18:00Armixtos DS 4 - VCH DS 3
17 jan.20:00MOVE DS 5 - VCH DS 5
18 jan.20:00VCH DS 4 - Scarabee DS 1
18 jan.20:00VCH HS 2 - VV Amsterdam HS 4
18 jan.20:00VCH HS 3 - Castellum HS 4
19 jan.20:00AMVJ-Martinus DS 1 - VCH DS 2
20 jan.19:15Zaanstad HS 7 - VCH HS 4
20 jan.21:15Zaanstad DS 5 - VCH DS 3
21 jan.12:30VollinGo DS 3 - VCH DS 1
21 jan.13:15Zaanstad HS 5 - VCH HS 1
25 jan.20:00VCH DS 3 - Funeral Quest Uitvaartbegeleiding US DS 5
25 jan.20:00VCH DS 5 - The Setfighters DS 1
25 jan.20:00VCH HS 1 - The Setfighters HS 1
28 jan.12:30Habithuis RVV DS 3 - VCH DS 4
28 jan.13:00VCH DS 1 - Waterlanders DS 1
28 jan.17:00Smashing '72 HS 1 - VCH HS 2
30 jan.19:30VCH XR 2 - BLOK! XR 3
30 jan.20:30VCH XR 1 - Set em up XR 1
30 jan.20:30Wintersport XR 2 - VCH XR 2
30 jan.20:45Oradi/Omnia HS 1 - VCH HS 1
30 jan.21:30BLOK! XR 3 - VCH XR 1
1 feb.20:00VCH DS 4 - Oradi/Omnia DS 2
1 feb.20:00VCH HS 2 - US HS 4
1 feb.20:00VCH HS 4 - Sporting/OSS HS 2
3 feb.19:15Spaarnestad DS 8 - VCH DS 3
3 feb.19:15VHZ HS 4 / Smash86 HS 4 - VCH HS 3
3 feb.21:15vv Jonas DS 4 - VCH DS 5
4 feb.14:30Spaarnestad DS 7 - VCH DS 2
4 feb.18:00VOLEVO DS 2 - VCH DS 1
6 feb.0:00VVM'63 HS 1 - VCH HS 4
8 feb.20:00VCH DS 3 - Compaen DS 4
8 feb.20:00VCH DS 5 - Compaen DS 6
8 feb.20:00VCH HS 1 - vv Jonas HS 3
8 feb.20:00VCH HS 3 - SKC HS 5
10 feb.20:15Atalante XR 1 - VCH XR 3
10 feb.21:00Setumup DS 1 - VCH DS 4
10 feb.21:00VCH XR 3 - Unitas XR 1
11 feb.11:00VCH DS 2 - Compaen DS 5
11 feb.13:00VCH DS 1 - VCS DS 1
11 feb.16:30Spaarnestad HS 8 - VCH HS 2
15 feb.20:00VCH DS 4 - VCO DS 3
15 feb.20:00VCH HS 2 - vv Jonas HS 2
15 feb.20:00VCH HS 4 - vc De Where HS 5
17 feb.19:00Kalinko DS 2 - VCH DS 1
17 feb.19:15Spaarnestad DS 11 - VCH DS 5
17 feb.20:45VHZ HS 3 - VCH HS 3
18 feb.16:00VV Amsterdam DS 5 - VCH DS 2
18 feb.20:00VV Amsterdam DS 4 - VCH DS 3
18 feb.20:00Compaen HS 4 - VCH HS 1
24 feb.21:30SKC HS 5 - VCH HS 3
6 mrt.19:30VCH XR 1 - Wintersport XR 2
6 mrt.20:30VCH XR 2 - VCH XR 1
6 mrt.21:30Set em up XR 1 - VCH XR 2
7 mrt.20:00MOVE HS 3 - VCH HS 4
8 mrt.20:00VCH DS 3 - K.V.A. DS 1
8 mrt.20:00VCH DS 5 - Zaanstad DS 6
8 mrt.20:00VCH HS 1 - Zaanstad HS 4
8 mrt.20:00VCH HS 3 - Liusna HS 2
9 mrt.19:15SAS'70 HS 1 - VCH HS 2
9 mrt.21:00SAS'70 DS 2 - VCH DS 4
10 mrt.21:00VCH XR 3 - SAS'70 XR 1
10 mrt.21:45Unitas XR 2 - VCH XR 3
11 mrt.11:00VCH DS 2 - MOVE DS 2
11 mrt.13:00VCH DS 1 - Leython DC DS 2
13 mrt.20:45Oradi/Omnia DS 1 - VCH DS 5
14 mrt.0:00UvO DS 1 - VCH DS 3
17 mrt.19:15Spaarnestad HS 7 - VCH HS 1
17 mrt.21:30Kratos '08 DS 1 - VCH DS 1
18 mrt.15:00Smashing '72 DS 2 - VCH DS 2
22 mrt.20:00VCH DS 3 - Spaarnestad DS 6
22 mrt.20:00VCH DS 5 - vc De Where DS 3
22 mrt.20:00VCH HS 1 - VHZ HS 1
22 mrt.20:00VCH HS 3 - In Up Go HS 1
24 mrt.19:30The Setfighters HS 3 - VCH HS 4
24 mrt.21:30SKC DS 6 - VCH DS 4
25 mrt.11:00VCH DS 2 - SAS'70 DS 1
25 mrt.13:00VCH DS 1 - Habithuis RVV DS 1
25 mrt.16:00SVU HS 2 - VCH HS 2
27 mrt.19:30VCH XR 1 - BLOK! XR 3
27 mrt.20:30VCH XR 2 - Wintersport XR 2
27 mrt.20:30Set em up XR 1 - VCH XR 1
27 mrt.21:30BLOK! XR 3 - VCH XR 2
29 mrt.20:00VCH DS 4 - Leython DC DS 5
29 mrt.20:00VCH HS 2 - VV Amsterdam HS 5
29 mrt.20:00VCH HS 4 - VHZ HS 5
30 mrt.19:15SAS'70 DS 3 - VCH DS 5
31 mrt.19:15Spaarnestad HS 9 - VCH HS 1
31 mrt.20:45Smashing Velsen '96 DS 1 - VCH DS 2
31 mrt.21:00Setumup HS 1 - VCH HS 3
1 apr.14:00SVU DS 2 - VCH DS 3
1 apr.15:00VCH DS 1 - VVV Delta DS 1
3 apr.19:30Oradi/Omnia DS 2 - VCH DS 4
5 apr.20:00VCH HS 2 - Armixtos HS 1
8 apr.15:00VCH DS 2 - VV Amsterdam DS 5
8 apr.17:00Scarabee HS 2 - VCH HS 3
12 apr.20:00VCH DS 3 - MOVE DS 4
12 apr.20:00VCH DS 5 - VCC'92 DS 2
12 apr.20:00VCH HS 1 - VCC'92 HS 2
12 apr.20:00VCH HS 3 - SAS'70 HS 3
14 apr.19:30SKC DS 1 - VCH DS 1
14 apr.19:30VCH XR 3 - Unitas XR 1
14 apr.21:00VCH XR 3 - Atalante XR 1
14 apr.21:45VHZ XR 1 - VCH XR 3
15 apr.14:30Spaarnestad HS 14 - VCH HS 4
15 apr.15:00VCH DS 2 - VCC'92 DS 1
15 apr.16:00Armixtos HS 1 - VCH HS 2
24 apr.19:30VCH XR 2 - Set em up XR 1
24 apr.20:30VCH XR 1 - VCH XR 2
24 apr.21:30Wintersport XR 2 - VCH XR 1
12 mei20:15VCH XR 3 - Unitas XR 2
12 mei21:45AMVJ-Martinus XR 1 - VCH XR 3


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien