Naar hoofdinhoud

2 min lezen

Droomstart voor VCH MC1

Droomstart voor MC1: overtuigende 4-0 zege en volop complimenten!

Wat een begin van het nieuwe seizoen voor de meiden van C1! Afgelopen zaterdag stond de allereerste competitiewedstrijd op het programma tegen VV Amsterdam MC1, en die werd direct overtuigend met 4-0 gewonnen.

Vanaf de eerste service lieten de meiden zien dat ze er klaar voor waren. Met sterke opslagen werd de tegenstander direct onder druk gezet en ook aanvallend liet het team prachtige acties zien. Er werd met veel energie gespeeld, goed samengewerkt en er waren regelmatig mooie rally's waarin de meiden lieten zien hoeveel plezier ze samen hebben in het volleybal.

In de vierde set werd het nog even spannend, maar ook toen bleef het team rustig en wist het de wedstrijd knap naar zich toe te trekken. Een mooi bewijs van de veerkracht en teamspirit die deze groep in huis heeft.

Misschien nog wel het mooiste compliment kwam na afloop waarbij de trainer en supporters van de tegenstander vertelde hoe leuk het is om naar dit team te kijken.

De positieve sfeer, het enthousiasme en de energie van de meiden sprong er echt uit.

Kortom: een geweldige start van het seizoen. De eerste overwinning is binnen, het spel zag er veelbelovend uit en het plezier spat ervan af. Als dit het begin is, belooft het een heel mooi seizoen te worden!

Eindstand: VCH MC1 - VV Amsterdam MC1 4-0

Op naar de volgende wedstrijd! 🏐