Dames 5


Team

Klasse: Dames 2e Klasse D
Trainer:
Training: Maandag, FBK
Coach:
Spelers: Tabitha den Butter
Ilse van Dijk
Saskia Hollemans
Bianca Saarloos
Anne Schicketanz
Petra van der Vlugt
Hellen van Bergen (alleen trainen)

Stand

#Team Wedstr.Punten
0Atalante DS 200
0Atalante DS 300
0Spaarnestad DS 1000
0VHZ DS 200
0AMVJ-Martinus DS 300
0Oradi/Omnia DS 100
0Smashing Velsen '96 DS 200
0VIP DS 400
0Smashing Velsen '96 DS 300
0VCH DS 500
0VHZ DS 100
0Spaarnestad DS 600
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaats
18 sep.19:30Atalante DS 3 - VCH DS 5De Boei Vinkeveen
23 sep.19:15VCH DS 5 - Atalante DS 2FBK-hal Hoofddorp
30 sep.19:15VCH DS 5 - Spaarnestad DS 6FBK-hal Hoofddorp
9 okt.20:30Smashing Velsen '96 DS 3 - VCH DS 5Zeewijk IJmuiden
14 okt.19:15VCH DS 5 - VIP DS 4FBK-hal Hoofddorp
30 okt.20:30Smashing Velsen '96 DS 2 - VCH DS 5Zeewijk IJmuiden
4 nov.21:00VCH DS 5 - Oradi/Omnia DS 1FBK-hal Hoofddorp
12 nov.19:15AMVJ-Martinus DS 3 - VCH DS 5Nieuwe Bankrashal Amstelveen
18 nov.19:15VCH DS 5 - VHZ DS 2FBK-hal Hoofddorp
27 nov.20:30VHZ DS 1 - VCH DS 5Estafette Nieuw-Vennep
9 dec.19:15VCH DS 5 - Spaarnestad DS 10FBK-hal Hoofddorp
15 jan.21:15Atalante DS 2 - VCH DS 5De Boei Vinkeveen
20 jan.19:15Spaarnestad DS 6 - VCH DS 5Beyneshal Haarlem
27 jan.21:00VCH DS 5 - Smashing Velsen '96 DS 3FBK-hal Hoofddorp
5 feb.21:45VIP DS 4 - VCH DS 5De Karekiet Purmerend
10 feb.21:00VCH DS 5 - Smashing Velsen '96 DS 2FBK-hal Hoofddorp
26 feb.20:30VHZ DS 2 - VCH DS 5Estafette Nieuw-Vennep
1 mrt.20:45Oradi/Omnia DS 1 - VCH DS 5Sportcentrum De Waterlelie Aalsmeer
10 mrt.21:00VCH DS 5 - AMVJ-Martinus DS 3FBK-hal Hoofddorp
17 mrt.21:00VCH DS 5 - VHZ DS 1FBK-hal Hoofddorp
29 mrt.21:00Spaarnestad DS 10 - VCH DS 5Beyneshal Haarlem
17 apr.13:00VCH DS 5 - Atalante DS 3FBK-hal Hoofddorp


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien