Dames 5

2016_vch_d5

Klasse:  Dames 3e Klasse F
Trainer:  Lisa Wouts
Training:  Ma 21:00 FBK
Spelers: Yasmin Boots
Ilse van Dijk
Annika Gütt
Noa Hautemann
Saskia Hollemans
Ellen Pieterman
Bianca Saarloos
Petra van der Vlugt

Stand

#Team Wedstr.Punten
1VHZ DS 215
2Spaarnestad DS 1513
3SAS'70 DS 413
4VCH DS 513
5V.V.Ouderkerk DS 412
6Oradi/Omnia DS 212
7FHC '91 DS 212
8Veenland DS 100
9Smashing Velsen '96 DS 400
10Spaarnestad DS 1800
11The Setfighters DS 500
12Spaarnestad DS 1710
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
20 sep.V.V.Ouderkerk DS 4 - VCH DS 52-3
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaats
6 okt.20:45VHZ DS 2 - VCH DS 5Estafette NIEUW-VENNEP
11 okt.19:15VCH DS 5 - SAS'70 DS 4FBK-hal HOOFDDORP
18 okt.19:15VCH DS 5 - Oradi/Omnia DS 2FBK-hal HOOFDDORP
3 nov.21:15The Setfighters DS 5 - VCH DS 5Zaanlands West ZAANDAM
20 nov.20:00FHC '91 DS 2 - VCH DS 5Spaarnehal HAARLEM
29 nov.19:15VCH DS 5 - Spaarnestad DS 15FBK-hal HOOFDDORP
8 dec.20:00Smashing Velsen '96 DS 4 - VCH DS 5Zeewijk IJMUIDEN
13 dec.19:15VCH DS 5 - Veenland DS 1FBK-hal HOOFDDORP
8 jan.20:15Oradi/Omnia DS 2 - VCH DS 5Sportcentrum De Waterlelie AALSMEER
17 jan.19:15VCH DS 5 - VHZ DS 2FBK-hal HOOFDDORP
31 jan.19:15VCH DS 5 - Spaarnestad DS 17FBK-hal HOOFDDORP
7 feb.19:15VCH DS 5 - The Setfighters DS 5FBK-hal HOOFDDORP
15 feb.19:30SAS'70 DS 4 - VCH DS 5de Scheg UITHOORN
5 mrt.19:30Spaarnestad DS 17 - VCH DS 5Beyneshal HAARLEM
14 mrt.19:15VCH DS 5 - FHC '91 DS 2FBK-hal HOOFDDORP
19 mrt.21:00Spaarnestad DS 15 - VCH DS 5Beyneshal HAARLEM
21 mrt.19:15VCH DS 5 - Spaarnestad DS 18FBK-hal HOOFDDORP
26 mrt.21:00Spaarnestad DS 18 - VCH DS 5Beyneshal HAARLEM
4 apr.19:15VCH DS 5 - Smashing Velsen '96 DS 4FBK-hal HOOFDDORP
13 apr.19:15Veenland DS 1 - VCH DS 5Willisstee WILNIS
18 apr.19:15VCH DS 5 - V.V.Ouderkerk DS 4FBK-hal HOOFDDORP


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien