Dames 4

2016_vch_d4

Klasse: Dames 2e Klasse E
Trainer:  Ellen Bickel
Training:  Ma 19:30 FBK
Spelers: Hellen van Bergen
Tessa Döpp
Martine Elseman
Maaike van Gompel
Sandy de Groot
Jacolien van den Ham
Robin Jansen
Esther Katuin
Elena van de Laarschot
Lisa Wouts

Stand

#Team Wedstr.Punten
1VCH DS 315
2Atalante DS 200
3Gemini S DS 300
4Spaarnestad DS 800
5VHZ DS 100
6VCH DS 400
7Keizer Otto-Trivolley DS 300
8VV Amsterdam DS 600
9AMVJ-Martinus DS 200
10Oberon DS 200
11SAS'70 DS 200
12Spaarnestad DS 910
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaats
25 sep.20:45AMVJ-Martinus DS 2 - VCH DS 4Nieuwe Bankrashal AMSTELVEEN
4 okt.21:00VCH DS 4 - SAS'70 DS 2FBK-hal HOOFDDORP
13 okt.20:00Oberon DS 2 - VCH DS 4Aetsveld WEESP
18 okt.21:00VCH DS 4 - VV Amsterdam DS 6FBK-hal HOOFDDORP
2 nov.21:30Keizer Otto-Trivolley DS 3 - VCH DS 4De Lunet NAARDEN
8 nov.21:00VCH DS 4 - Gemini S DS 3FBK-hal HOOFDDORP
24 nov.21:15Atalante DS 2 - VCH DS 4De Boei VINKEVEEN
29 nov.21:00VCH DS 4 - VHZ DS 1FBK-hal HOOFDDORP
4 dec.19:30Spaarnestad DS 9 - VCH DS 4Beyneshal HAARLEM
13 dec.21:00VCH DS 3 - VCH DS 4FBK-hal HOOFDDORP
10 jan.21:00VCH DS 4 - AMVJ-Martinus DS 2FBK-hal HOOFDDORP
18 jan.21:15SAS'70 DS 2 - VCH DS 4de Scheg UITHOORN
24 jan.21:00VCH DS 4 - Oberon DS 2FBK-hal HOOFDDORP
29 jan.19:30Spaarnestad DS 8 - VCH DS 4Beyneshal HAARLEM
31 jan.21:00VCH DS 4 - VCH DS 3FBK-hal HOOFDDORP
7 feb.21:00VCH DS 4 - Keizer Otto-Trivolley DS 3FBK-hal HOOFDDORP
14 feb.21:00VCH DS 4 - Spaarnestad DS 8FBK-hal HOOFDDORP
2 mrt.19:15Gemini S DS 3 - VCH DS 4Kerkelanden HILVERSUM
14 mrt.21:00VCH DS 4 - Atalante DS 2FBK-hal HOOFDDORP
23 mrt.20:45VHZ DS 1 - VCH DS 4Estafette NIEUW-VENNEP
4 apr.21:00VCH DS 4 - Spaarnestad DS 9FBK-hal HOOFDDORP
21 apr.16:00VV Amsterdam DS 6 - VCH DS 4Blauwwit AMSTERDAM


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien